O rozbudowie zaplecza magazynowego i utworzeniu centrum serwisowego rur.

Chcieliśmy poinformować, że firma Metkom dokonuje powiększenia swojego magazynu oraz rozbudowy zaplecza, a także tworzy centrum serwisowe rur na terenie swojej siedziby. Zmiany te wprowadzamy w celu jeszcze lepszego zaspokajania potrzeb naszych klientów oraz podniesienia standardów jakościowych i bezpieczeństwa.

Dzięki powiększeniu magazynu będziemy mieli większą możliwość przechowywania i dystrybucji naszych produktów, co pozwoli na jeszcze szybszą realizację zamówień. Dodatkowo, rozbudowa zaplecza umożliwi nam bardziej efektowne prowadzenie produkcji oraz zapewni jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa pracy naszych pracowników. W ramach centrum serwisowego zostaną zainstalowane dwie precyzyjne piły. Jako Metkom dbamy o to, aby nasze narzędzia i sprzęt były zawsze najwyższej jakości, co zapewnia jakość produktu.

Otwarcie centrum serwisowego rur to kolejny krok w rozwoju firmy Metkom. Wprowadzane zmiany to efekt ciężkiej pracy i zaangażowania oraz stałego dążenia do doskonalenia jakości. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszej firmy i z zadowolenia naszych klientów, którzy mogą liczyć na naszą pełną ofertę produktów i kompleksową obsługę. Zakończenie plac budowlanych zaplanowanie jest na kwiecień.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do korzystania z naszych usług.