Adres korespondencyjny

METKOM SP. Z O.O.

 

ul. Gajowa 17
43-254 Warszowice
NIP: 6381808706
REGON: 243419340

tel.: /32/ 462 33 00
tel. 504 220 383
fax: /32/ 462 33 02

Zarząd

Jan Marcinkowski

tel.: /32/ 462 33 00
e-mail: j.marcinkowski@metkom.com.pl

Sekretariat

Tomasz Król

tel.: /32/ 462 33 00
e-mail: t.krol@metkom.com.pl

Marcin Gębusia

tel.: /32/ 462 33 77
e-mail: m.gebusia@metkom.com.pl

Sekretariat

Krzysztof Wilczyński

tel.: /32/ 462 33 00
e-mail: kwilczynski@takoni.com.pl

Sekretariat

Sekretariat

Monika Lis

tel.: /32/ 462 33 00
e-mail: biuro@metkom.com.pl

Dział handlowy I - Kształtki, kołnierze i elementy specjalne

Beata Frater

tel.: /32/ 462 33 13
+48 505 053 771
 b.frater@metkom.com.pl

Barbara Nolewajka

tel.: /32/ 462 33 220
+48 605 165 400
b.nolewajka@metkom.com.pl

Weronika Kempa

tel.: /32/ 462 33 81

w.kempa@metkom.com.pl

Daniel Więcek

tel.: /32/ 462 33 21
+48 603 553 273
d.wiecek@metkom.com.pl

Martyna Chrząstek

tel.: /32/ 462 33 12
tel GSM: +48 510 173 440
m.chrzastek@metkom.com.pl

Mateusz Tomala

tel.: /32/ 462 33 73
tel GSM: +48 695 850 457
m.tomala@metkom.com.pl

Monika Sękowska

tel.: /32/ 462 33 11
m.sekowska@metkom.com.pl

Dział handlowy II - Rury i łuki gięte

Mateusz Sieradzki

tel.: /32/ 462 33 61
tel GSM: +48 695 850 456
m.sieradzki@metkom.com.pl

Martyna Mila

tel.: /32/ 462 33 61
tel GSM: +48 603 155 930
m.mila@metkom.com.pl

Monika Gojny

tel.: /32/ 462 33 61
tel GSM: +48 539 861 329
m.gojny@metkom.com.pl

Paulina Bator

tel.: /32/ 462 33 61
tel GSM: +48 539 191 644
p.bator@metkom.com.pl

Dział handlowy III - Sprzedaż na rynki zagraniczne

Agnieszka Walica

tel.: /32/ 462 33 33
tel GSM: +48 603 127 060
a.walica@metkom.com.pl

Magdalena Pawińska

tel.: /32/ 462 33 63
tel GSM: +48 539 191 645
m.pawinska@metkom.com.pl

Dział handlowy IV - Stal nierdzewna

Patryk Zimny

tel.: /32/ 462 33 87
tel GSM: +48 512 006 130
p.zimny@metkom.com.pl

Angelika Kymona

tel.: /32/ 462 33 87
tel GSM: +48 510 173 230
a.kymona@metkom.com.pl

Katarzyna Jędrzejek

tel.: /32/ 462 33 87
tel GSM: +48 603 563 963
k.jędrzejek@metkom.com.pl

Dział jakości

Paweł Tekiela

tel.: /32/ 462 33 53
tel GSM: +48 603 155 940
p.tekiela@metkom.com.pl

Justyna Macura

tel.: /32/ 462 33 50
atesty@metkom.com.pl

Jacek Sprownik

tel.: /32/ 462 33 52
tel GSM: +48 603 590 703
j.sprownik@metkom.com.pl

Dział zakupów

Adam Siemianowski

tel.: /32/ 462 33 51
tel GSM: +48 603 155 960
a.siemianowski@metkom.com.pl

Daniel Wronowski

tel.: /32/ 462 33 23
tel GSM: +48 785 039 007
d.wronowski@metkom.com.pl

Księgowość i kadry

Karina Priłukin

tel.: /32/ 462 33 88
k.prilukin@metkom.com.pl

Barbara Stuchlik

tel.: /32/ 462 33 41
tel GSM: +48 603 139 050
b.stuchlik@metkom.com.pl

Ewa Walczak

tel.: /32/ 462 33 43

e.walczak@metkom.com.pl

Joanna Trzcionka

tel.: /32/ 462 33 42
tel GSM: +48 603 139 050
j.trzcionka@metkom.com.pl

Magazyn

Dariusz Szymura

tel.: /32/ 462 33 91
tel GSM: +48 515 170 114

e-mail: d.szymura@metkom.com.pl

Bądź z nami na bieżąco

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze informacje?
Zapisz się do naszego newslettera:

Kompleksowe systemy rurociągowe

POLSKA / POLAND
43-254 Warszowice, Gajowa 17,
NIP: 6381808706,
NIP EU: PL6381808706,
REGON: 243419340,
KRS: 0000486237,
Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy
Kapitał Zakładowy: 7.930.738,80 PLN.

Przejdź do:

Rury i łuki

Kołnierze

Trójniki

Zwężki

Dlaczego my?

Metkom

Takoni

SW Armatura

Ogólne warunki współpracy

Kompleksowe systemy rurociągowe

43-254 Warszowice, Gajowa 17,
NIP: 6381808706,
REGON: 243419340,
KRS: 0000486237,
Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy
Kapitał Zakładowy: 7.930.738,80 PLN.

Produkty

Produkt

Produkt

Produkt

Dlaczego my?

Produkt

Produkt

Produkt

Polityka prywatności

Copyrights