W dniach 19-20 kwietnia 2023 roku w Kielcach odbyły się prestiżowe targi Expo-Gas, będące jednym z najważniejszych wydarzeń w branży gazowej. Tegoroczna edycja przyciągnęła wielu wystawców z różnych zakątków kraju, a także setki profesjonalistów związanych z sektorem gazowym i energetycznym. Nie mogło na niej zabraknąć Grupy Metkom. Grupa Metkom, jako firmy Metkom, SW Armatura i GTM, o rozwiniętym dziale gazowym, miała szczególną reprezentację na tym wydarzeniu.

Czym są targi EXPO?

Targi Expo-Gas są doskonałą okazją dla firm, instytucji i przedstawicieli branży gazowej do prezentacji najnowszych osiągnięć technologicznych, produktów i usług związanych z sektorem gazowym. W trakcie trwania targów odbyły się panele dyskusyjne, seminaria i prezentacje, które umożliwiły wymianę wiedzy i doświadczeń w tej dziedzinie, w czym delegacja Metkom, SW Armatury i GTM aktywnie uczestniczyła.

Delegacja Grupy Metkom, na targach Expo-Gas 2023 składała się z dwunastoosobowej ekipy, która wykorzystała okazję dla do promocji swoich produktów i usług, nawiązania kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej działalności na arenie międzynarodowej.

Podczas targów Expo-Gas polscy wystawcy zaprezentowali szeroki zakres rozwiązań związanych z gazem, obejmujący m.in. technologie ekstrakcji, przesyłu i magazynowania gazu, rozwiązania z zakresu gazownictwa miejskiego i sieci gazowych, a także nowoczesne urządzenia i systemy związane z wykorzystaniem gazu w różnych dziedzinach, takich jak przemysł, transport czy sektor domowy.

Pokazaliśmy się z najlepszej strony.

Obecność przedstawicieli Metkom, SW Armatury i GTM na targach Expo-Gas 2023 była również okazją do promocji całej grupy w sektorze gazu ziemnego. Grupa Metkom dysponuje znaczącym potencjałem, który stwarza perspektywy dla rozwoju działu gazowego w kraju i możliwości eksportu na rynki zagraniczne. Targi Expo-Gas stanowiły doskonałą platformę do prezentacji naszego potencjału oraz do nawiązania współpracy z zagranicznymi partnerami.

Szeroki udział delegacji Grupy Metkom na targach Expo-Gas 2023 był doskonałym przykładem potencjału naszej grupy w branży gazowej i umiejętności firm w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań.

Grupa Metkom z powodzeniem konkuruje na rynku międzynarodowym, a udział w tak ważnych wydarzeniach jak Expo-Gas 2023 tylko to potwierdzają.